Avardumise Keskus
eurotas-logoBete Bengry trummitöö töötoad.

Heli on universaalne keel mis ei vaja tõlkimist. Vaimuilma heli on puhas, hinnaline ja igaühe jaoks unikaalselt tervendav.

Bete töötoad on sügavad teekonnad, mis keskenduvad helide sünnitamisele vaikuse pühast pinnasest. Kui me lubame vaikuseteadlikkusel siseneda kõigisse meie igapäevase elu aspektidesse, saab meid ümbritsevas elus ja meis enestes ilmneda sügav tervenemine.
Pühad sammud vaikusest helisse on püha akt mis tugevdab meis tarkust tervitada seda kes me oleme, miks me oleme ja millal me oleme. Lapsest täiskasvanuks, seemnest puuks, sündimisest ellu… see on sügav vaikuseteadlikkus, mis juhatab meid pühade ja tervendavate helide esiletoomise poole.

Me keskendume kolmele peamisele valdkonnale: meie hääl, trumm ja rütm, samal ajal, kui õpime kaasa tundvat loovust. Laulmisoskus või muusikalised teadmised ei ole nõutud.

Samuti  käsitleb ta shamaanitrummi kui shamanismi kõige pühamat instrumenti ja esmast töövahendit teisenenud teadvuseseisundite saavutamiseks.

Kuigi vajalikku rütmi on võrdlemisi lihtne mängida, on siiski hulk teadmisi, mida on võimalik omandada. Omandades trummimisoskuse, me omandame ka shamaaniteadvuse ja sügav kooskõla võib ilmneda. Kui see kooskõla areneb, on shamaanilend ekstaasi poole võimalik. See on praktika, mis juhib sind uskumatult suure potentsiaaliga tervenduse suunas, kus imed on võimalikud.

“Šamaanitrumm” annab teadmisi igaühele kes soovib uurida ja süvendada ühendust trummiga ning ennast tervendustöös või personaalsetes praktikates enesekindlamalt ning tehniliselt oskuslikumalt tunda.

Need päevad aitavad sul oma trummi vaimuga sügavalt ühenduda, kuulata ja lubada vaimul rääkida ning liikuda läbi sinu, lubada trummil olla sinu juhatajaks, tervendajaks ja õpetajaks.

 

  • Töötubades osalemiseks on vajalik isikliku shamaanitrummi olemasolu!


Avardaja OÜ  e - kiri: terviklik1 ät terviklik.ee
Tõnu Talimaa   tel: +372 55 646 987
EST  RUS
--------
Shamaanipäevade eesmärgid
--------
Esinejad - juhendajad
Bete Bengry tootoad  
Heli Ayera Salf  
Eevald Piirisild  
Sergei Gasanov  
Sergei Osipov  
Reti Toriela  
Irje Karjus  
Claudio Pincheira  
Taita Oliberto  
Akiles Mori  
Morsuk Kam  
Mihhail Vishnevsky  
Aivar ja Tatjana Kukk  
Natalia Valitskaja  
Jüri Skriptsenko  
Piletid ja majutus
Shamaanipäevade kava
--------
Toimumiskoht ja - aeg
Registreerimine
Kontakt
Asukoht kaardil
Fotogaleriid
--------


12519 - 21 JUULIL
Shamaanifestival
"SHAMAANIPÄEVAD 2019"
Iseenda ja maailma avastamise
festival.  

VIDEOD JA AUDIOD

Video ja Audiomaterjalid
Arhailiste Traditsioonide keskusest ja
Tõnu Talimaa tegemistest.


   

2014  aasta augustis SHAMAANIPÄEVADEL tehtud film
shamaaniolemisest ja praktikatest
SHAMAANITRUMMI  MEISTERDAMISE 
LAAGER
13 - 14. JUULI


TRUMMIKODA 

SHAMAANIRESTORAN

WWW.TERVIKLIK.EE